Aksident automobilistik në aksin Korcë- Pogradec, makina del nga rruga

313
Sigal

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë të diel në aksin rrugor nacional Korcë- Pogradec, në afërsi të fshatit Velitërnë. Raportohet se një automjet ka dalë nga rruga.

foto galeri

Fatmirësisht, si pasojë e aksidentit nuk ka viktima, por vetëm pasoja materiale. Policia po punon për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.