Arrihet marrëveshja me FSHF-në, Reja edhe për katër vite në krye të kuqezinjve

266

Është arritur marrëveshja mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Edi Rejës.

Trajneri italian ka firmosur një kontratë 4-vjeçare me kombëtaren shqiptare.

Tekniku 74-vjeçar në katër vitet e qëndrimit të tij do të përfitojë rreth 1.2 milionë euro.