Nuk do ta besoni dot se sa kushton koleksioni i këpucëve të Stormit, vajzës së Kylie Jenner

319

Nëse dëshiron që të jesh fëmija e adoptuar e familjes më të famshme në botë Kardashian, ne mendojmë se më mirë është të jesh fëmija e Kylie Jenner.

Stormi, vajza e Kylie Jenner zotëron më shumë këpucë se sa ne mund të kemi parë në jetën tonë dhe vlen të theksojmë se ajo është vetëm 4 muaj dhe ende nuk ecën.

‘MailOnline’ raporton se këpucët e saj kushtojnë rreth 22,000 dollarë, duke përfshirë çmimet e $ 1,000 Giuseppe Zanotti, $ 275 shapkat Gucci etj.