(VIDEO) Spektatori qëllon me shpullë moderatoren në emision live

176

Një prezantuese ka përjetuar një moment aspak të këndshëm.

 

Prezantuesja dhe modelja indiane Gauahar Khan është qëlluar
me shpullë nga nje spektator në emisionin e saj, pasi ky i fundit mendonte se
veshja e saj ishte e papërshtatshme dhe provokuese.24 vjeçari Akil Malik ishte ofenduar nga prezantimi i
modeles në natën finale të kompeticionit “Raw Star” në Mumbai. Pasi e kërcënoi,
ai e qëlloi me shpullë kur emisioni transmetohej live.

 


Gauhar Khan qellohet me shpulle by news-al