Eva Longoria nuk njeh moshë

202
Aktorja e cila mbushi këtë të martë 41 – vjeç u dha një mësim të gjithëve që kurrë nuk duhet të shohin pas duke u shfaqur magjepse në këtë fotosesion.
Ajo pozoi e veshur me të zeza duke treguar format perfekte. lli i “Shtëpiake të Dëshpëruara” u shpreh r se ajo është shumë dashuruar me biznesmenin 47 – vjeçar Jose Antonio Baston dhe po kalon një periudhë të bukur në jetën e saj.