Eliza Dushku takon Ramën për një intervistë

228

Aktorja e njohur me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka qenë në Tiranë, ku është takuar me kryeministrin Edi Rama.

Ajo ka postuar një foto nga ky takim, por pa dhënë detaje.

Por, mësohet se ajo është duke bërë një tjetër dokumentar për Shqipërinë.

Dhe, në të ka përfshirë edhe një intervistë me kryeministrin Edi Rama.

Ky i fundit ndërkohë ka përfituar për t’i dhënë edhe botimin e tij me skica pikturash.<