Demi Rose provokon me foto ”hot” nga plazhi

184

Format e saj të bëshme dhe pamja e saj tërheqëse e kanë vënë shpesh në qendër të vëmendjes dhe komenteve nga mediat rozë në mbarë botën.

Thuajse në çdo postim të modeles së njohur Demi Rose, komentet e bëra nga fansat, kryesisht meshkuj, janë ose për të pasmet e saj ose për gjoksin. Mesa duket Demi Rose e ka “kuptuar” se çfarë kërkojnë fansat e saj dhe për të mos t’ua prishur vazhdimisht poston foto provokuese.

Kështu ka bërë edhe gjatë pushimeve që është duke shijuar në këtë vend bregdetar.

Demi është shfaqur sërish tejet provokuese me bikini.

PAY-DEMI-ROSE-MAWBY-SHOWS-OFF-HER-DIRTY-SIDE-IN-CAPE-VERDE-2.jpgPAY-DEMI-ROSE-MAWBY-SHOWS-OFF-HER-DIRTY-SIDE-IN-CAPE-VERDE-1.jpgPAY-DEMI-ROSE-MAWBY-SHOWS-OFF-HER-DIRTY-SIDE-IN-CAPE-VERDE-5.jpgPAY-DEMI-ROSE-MAWBY-SHOWS-OFF-HER-DIRTY-SIDE-IN-CAPE-VERDE.jpgPAY-DEMI-ROSE-MAWBY-SHOWS-OFF-HER-DIRTY-SIDE-IN-CAPE-VERDE-3.jpg