VIDEO/ Policia merr në mbrojtje disa KZAZ në Prrenjas dhe Cërrik

128

Policia e Shtetit ka marrë nën mbrojtje disa KZAZ në Prrenjas dhe në Cërrik.

Raportohet se është shtuar numri i efektivëve, të cilët do të ruajnë materialet zgjedhore që ndodhen brenda shkollës së mesme “Halit Berzeshta”.

Tensioni dhe konfrontime fizike janë shënuar gjatë ditës së sotme edhe në disa qytete të Shqipërisë, ndërsa nuk kanë munguar arrestimet e personave, të  cilët dyshohen si autorë të dhunës.