E trishtë në Tiranë, adoleshenti pret damarët Ditën e Verës, në banesë ishte…

609
Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në kryeqytet pasi një adoleshent tentuar vetëvrasjen. Ngjarja ndodhi në Shkozë, pikërisht në Ditën e Verës, kur mendohet të ishte një ditë e gëzueshme për të gjithë.
Policia bën me dije se një adoleshent, i moshës 15 vjecare, ka qenë në banesën e tij dhe në gjendje të dehur, ka prerë damarët e duarve.
Informacion paraprak.
Më datë 14.03.2018, në Shkozë, në banesë, në gjendje të dehur, ka prerë damarët e duarve shtetasi i mitur A.N, vjeç 15, i cili ndodhet në spitalin e fëmijëve nën kujdesin e mjekeve. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.