Var veten në Tiranë një 24-vjeçare nga Mallakastra.

Ngjarja ka ndodhur mbrapa pallatit të sportit “Asllan Rusi”, ku sipas Policisë vendore, dyshohet të jetë vetëvarur E. Y., rreth 24 vjeçe,

Komisariati i Policisë Nr. 2

Më datë 02. 10. 2018, rreth orës 11:20, mbrapa pallatit të sportit “Asllan Rusi”, dyshohet të jetë vetëvarur shtetësja E. Y., rreth 24 vjeçe, lindur në Mallakastër dhe banuese në Tiranë.

Në vendngjarje shkuan shërbimet e Policisë, po punohet për sqarim të mëtejshëm të rrethanave.