Aksident i rëndë, përplasen dy makina. Njëra përmbys në kanal

172

Nje aksident i rende ka ndodhur diten e sotme ne Prrenjas. Perplasja mes dy makinave ka qene e forte, aq sa njera ka perfunduar e permbsur ne kanal dhe e bere cope.

Nuk ka te dhena nese ka pasur apo jo persona te lenduar nga aksidenti i ndodhur. Nderkohe qe LSA ka shkrepur fotot qe mund t’i shihni me poshte nga vendi i ngjarjes.