FOTO/ Stil si të Melania Trump

839
Zonja e Parë e SHBA-ve, Melania Trump jo rrallë herë bëhet pjesë e mediave rozë për dukjet e saj.
Melanian e kemi parë të veshur me brendet më të njohura botërore njëkohësisht tejet të shtrenjta, edhe para se të bëhej pjesë e Shtëpisë së Bardhë.
Tani për dukjet e saj ka komente nga më të ndryshmet.
Disa i konsiderojnë jo të qëlluara, të tjerë shumë të zgjedhura, disa të shtrenjta, herë me shumë lule ose shumë të bukura, por duket se njerëzit nuk bien dot dakord kur vjen puna te stili i Melanias.
Megjithatë një gjë është e sigurt, ajo duket tejet bukur dhe në formë.
Hidhni një sy fotografive më poshtë, dhe vendosni se a po ju pëlqen stili i saj.