Dritan Zagani, Ish-shefi i antidrogës: Nuk ngeli biznes i ngritur me “djersën e drogës” ku lideri të mos i bëj reklamë…!

157

Ish-shefi i antidrogës, Dritan Zagani, i cili sot ndodhet në azil, ka bërë një tjetër akuzë të rëndë ndaj Rilindjes dhe bashkëpunimit të tyre me trafikantët e drogës.

Me anë të një statusi në Facebook, Zagani akuzon kryeministrin Edi Rama, se po u bënë reklamë të gjitha bizneseve të cilat janë ngritur me para droge.

Ja postimi i Zaganit:

Nuke ngeli bisnes i ngritut me “djersen e droges” ku lideri te mos i bej reklame…!

Te jete valle rastesi …!?!?!?!?