Aksidenti, përplasen tre makina në Korçë

124

Një aksident ka ndodhur në zonën e Korçës mengjesin e sotshëm.

Ngajraj është shënuar në Çiflig.

3 mjete janë përplasur me njëra tjetren. Fatmiresisht s’ka të lënduar, vetëm dëme materiale.

Shkak dyshohet një parakalim i gabuar çka ka sjellë dhe përplasjen.

Policia është në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti.