Aksident te “Shkëmbi i Kavajës”, makina përplas par vdekje këmbësorin

229

Një aksident i rëndë, me pasojë një të vdekur ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Shkëmbit të Kavajës.

Sipas informacioneve të para, mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Ende nuk dihet emri i viktimës dhe rrethanat e aksidentit, por dyshimet e para flasin për një gabim të këmbësorit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.