Ballina Etiketimet Ylli manjani

Etiketim: ylli manjani

Ylli Manjani: Çfarë lesh reforme quhet kjo, kur pyeten ekspertë anonimë...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e cilëson vendimin e Këshillit të Lartë Gjyqësor për çështjen “Dvorani” si një zhvillim trishtues për reformën në drejtësi....

Manjani: Rama duhet të ishte nën hetim dhe jo në detyrë!...

Ylli Manjani, ish-ministri i Drejtësisë, iu është bashkuar reagimeve pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, se ishte arrestuar vite më parë në Bolonja të...

“Nuk bëhesh dot trim me filma të huaj”, Manjani-Ramës: Bëj qejf...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar pas videos së postuar nga kryeministri Rama, i cili pretendoi fillimisht se ishin pamje të marra nga...

Manjani: Reagimi i Ramës për letrën e Presidentit është i pavend

Nga Ylli Manjani Që të merremi vesh. Reagimi i Kryeministrit për një letër që paska shkruar Presidenti Komisionit Europian, është i pavend! Ndoshta për konsum politik të...

‘Pse nuk i besoj Komisionit Europian për progresin në Shqipëri’

Nga Ylli Manjani Personalisht nuk i besoj Komisionit Europian kur mat progresin në Shqipëri. Nuk i besoj sepse ky Komision gjendet në konflikt interesi. I...

Ylli Manjani: Drejtësia e pavarur ,ndërkombëtarët dhe konflikti i interesit

Nga Ylli Manjani Të gjithë ambasadorët e huaj në Tiranë, kur pyeten thonë se “punojmë me qeverinë”. Pikërisht për këtë arsye ata as mund të punojnë...

Manjani reagon ndaj ambasadës së SHBA-së: Të ndalohet mbështetja e “Bosit”...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, deklaron se që të ndodhë mbështetja e sundimit të ligjit në Shqipëri, duhet pikësëpari që të ndalohet mbështetja ndaj...

Manjani: Rama ka dalë në foto me të fortët e Shijakut,...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i ftuar në Open tha se Edi Rama ka qenë më i rrezikuar herë të tjera. ‘Nuk e shikoj me...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS