Ballina Etiketimet Vendim

Etiketim: vendim

Kryeministri firmos ligjin. Shqipëria futet në gjendjen e fatkeqësisë natyrore

Sonte doli Fletorja Zyrtare ku sipas VKM nr.243 datë 24 mars 2020 Shqipëria futet në Gjendjen e Fatkeqësisë Natyrore. Lideri opozitës Basha kishte kërkuar përditë...

Vendimi i Ramës për lëvizjen e kufizuar të qytetarëve, Shoqata e...

Vendimi i Ramës për të ndryshuar ora e lëvizjes së qytetarëve ka sjell reagimin e Shoqatës së Bukës, Pastiçerive dhe Brumrave. Pas njoftimit se qytetarët...

Gjykata e Tiranës zbardh vendimin për pushimin e çështjes ndaj Bashës:...

Zbardhet vendimi i Gjykatës së Tiranës për pushimin e çështjes ndaj kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe dy të akuzuarëve të tjerë. Nga provat...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS