Ballina Etiketimet Traget

Etiketim: traget

Shqiptarët sfidojnë Coronavirusin/ Mijëra pasagjerë po nisen drejt Italisë

Mbëmjen e sootme ka pasur një fluks të madh pasagjerësh në  portin e Durrësit duke shkuar në drejtim të qytetit të Barit. Janë rreth...

Zgjerohen hetimet për tragetin me mbetje toksike në Vlorë

Policia e Vlorës është duke hetuar nëse transporti i mbetjeve të ndaluara që u bllokuan në tragetin e linjës Brindisi-Vlorë ka ndodhur më herët....

Finalizohet operacioni policor “Amiant”

Operacioni nga Departamenti i Policisë Kriminale, Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë, Drejtoria për Kufirin e Migracionin Vlorë në bashkëpunim me Prokurorinë e Vlorës dhe...

Mbetje të rrezikshme do hynin në Shqipëri nga Italia, policia arreston...

Policia e Vlorës ka finalizuar një operacion duke ndaluar një traget me mbetje të rrezikshme që vinte nga Italia. Gjatë operacionit janë arrestuar 6...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS