Ballina Etiketimet Trafikim droge

Etiketim: trafikim droge

U kapën duke transportuar heroinë dhe kokainë nga Gjermania në Norvegji,...

Autoritetet gjermane e norvegjeze kanë arritur të shkatërrojnë një grup ndërkombëtar të trafikut të drogës. Grupi ishte përfshirë në trafikun e drogës midis dy vendeve....
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS