Ballina Etiketimet Tendera

Etiketim: tendera

“Rilindja Urbane” në kohë virusi, 7 mln euro tendera të rinj...

Qeveria Shqiptare nuk lë rast pa treguar se prioriteti i saj kryesor është fasada dhe propaganda. Në një situatë tejet të vështirë, kur sistemi shëndetësor...

Drejtori i VOA-s për Euro-Azinë: Rama më autoritar, më i korruptuar,...

Siç ka ndodhur edhe me disa udhëheqes të tjërë europiano-lindorë, Rama është bërë dukshëm më autoritar, më i korruptuar, më arrogant dhe më pak...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS