Ballina Etiketimet Surrel

Etiketim: Surrel

Marrëzia dhe vaksina e Surrelit

Nga Kastriot Islami  "Monstra e Surrelit" ka deklaruar: "Do tju fus ne karantine derisa te dale vaksina!". Kjo marrezi nuk eshte thene ne asnje nga...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS