Ballina Etiketimet Shembje

Etiketim: shembje

IKMT aksion për shembjen e rreth 30 objekteve në Astir, banorët...

Mëngjesin e sotëm në zonën e Astirit ka nisur aksioni për shembjen e 25-30 objekteve mes tyre dyqane dhe banesa në lotin e dytë...

“Inxhinierët” firmosin pro shembjes së Teatrit Kombëtar

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka publikuar disa dokumente zyrtare që demaskojnë “inxhinierët” të cilët kanë firmosur pro shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar....
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS