Ballina Etiketimet Sami Frashëri

Etiketim: Sami Frashëri

Frank Shkreli: Aktualiteti i fjalëve të Sami Frashërit

Nga Frank Shkreli* *Ish-Drejtor i VOA-s  për Euro-Azinë Shqipëria dhe kombi shqiptar mbijetuan falë veprave dhe sakrificave të rilindësve, me gjithë dështimet historike të brezave të 100-viteve...

Nxënësit e “Sami Frashërit” bojkotojnë mësimin, ja ç’po ndodh (VIDEO+FOTO)

Nxënësit e gjimnazit “Sami Frashëri” në kryeqytet kanë bojkotuar mësimin ditën e sotme dhe kanë zhvilluar një protestë. Protesta është zhvilluar jashtë ambjenteve të gjimnazit...

Frank Shkreli: Aktualiteti i fjalëve të Sami Frashërit

Aktualiteti i fjalëve të Sami Frashërit Nga Frank Shkreli* *Ish-Drejtor i VOA-s  për Euro-Azinë Këtu në Shtetet e Bashkuara, e hëna e tretë e shkurtit festohet çdo...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS