Ballina Etiketimet Rritje

Etiketim: Rritje

Çmimi i naftës bie me tre përqind

Mëngjesin e sotëm çmimi i naftës ka pësuar rënie. Treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, ranë me mbi 3 përqind dhe u tregtuan...

Çmimi i ujit do të rritet me 75%

Ndërkohë që shqiptarët nuk kanë bukë të hanë, qeveria miraton rritjen e ujit, edhe pse konsumatorët nuk furnizohen me ujë të pijshëm. Ujësjellës-Kanalizimet shpërdorojnë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS