Ballina Etiketimet Prezantim

Etiketim: prezantim

Gjimnazi “Ismail Qemali” Tiranë, prezanton ndryshimet për “Maturën Shtetërore 2020”

Në gjimnazin “Ismail Qemali” në Tiranë është organizuar sot takimi me maturantët e këtij viti për prezantimin e risive dhe ndryshimeve të Maturës Shtetërore....

Zbuloni shumën e parave që do marrin prezantuesit e Sanremo 2020

Gazeta e përditshme italiane me bazë në Milano, ”Il Giornale”,  ka bërë një llogaritje me përafërsi sesa mund të paguhen prezantuesit e Sanremo 2020....
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS