Ballina Etiketimet Policia e shtetit

Etiketim: policia e shtetit

Policia e Shtetit: 116 operacione policore dhe 80 shtetas të arrestuar...

Strukturat e Policisë së Shtetit janë angazhuar maksimalisht gjatë muajit qershor, për kontrollin e të gjithë territorit, me qëllim parandalimin, evidentimin dhe goditjen e...

Arrestohet në Shëngjin 39 vjeçari, ishte në kërkim ndërkombëtar për trafikimin...

Falë një operacioni të përbashkët, Policia e Shtetit njoftoi arrestimin e një 39 vjeçari. Ardian Sufaj, i shpallur në kërkim ndërkombëtar u arrestua në...

Policia arreston 2 shoferë, 10 të tjerëve iu heq patentën, gjobiten...

Në 24 orët e fundit, Policia e Shtetit ka gjobitur me nga 10.000 lekë 45 qytetarë, pasi lëviznin nëpër qytete dhe fshatra, pa ndonjë...

Policia e Shtetit apelon pensionistët: Mos dilni nga shtëpitë për asnjë...

Policia e Shtetit u kërkon të gjithë pensionistëve në zonat urbane e rurale, në qendra të njësive administrative, të mos dalin nga banesat në...

Kapen të dehur në drejtimin e mjetit, gjobiten 334 shoferë

Gjatë një komunikatë për shtyp, Policia e Shtetit ka bërë me dije se vijon monitorimin e rrugëve urbane dhe interurbane, ku janë kapur edhe...

Ndryshime në Kodin Rrugor, ja sa do jenë gjobat për celularin...

Zbardhen propozimet kryesore për ndryshime të Kodit Rrugor që synojnë të rrisin Sigurinë Rrugore. Policia e Shtetit bën me dije se gjoba do të vendoset për...

Propozimet e PD për parandalimin e shit-blerjes së votës, Kaso: Krimi...

Sekretari për çështjet zgjedhore në PD, Ivi Kaso, i ftuar në Syri TV ka shpjeguar propozimet e selisë blu për parandalimin e shit-blerjes së...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS