Ballina Etiketimet Plage

Etiketim: plage

Shoferi nuk i bindet patrullës së policisë, mjeti del nga rruga...

Mbëmjen e sotme një mjet që po transportonte 4 refugjatë nga Lindja e Mesme ka dalë nga rruga dhe ka përfund në kanal. Ngjarja ndodhi...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS