Ballina Etiketimet Pisha

Etiketim: pisha

Mbyllet skandali i blerjes së pishave të Veliajt. Firma Fusha ka...

Vladimir Karaj dhe Edmond Hoxhaj Pushohen hetimet kundër Erion Veliajt për pishat e shtrenjta të ‘Fushës’ Gjykata e Apelit Tiranë ka miratuar kërkesën e prokurorisë për...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS