Ballina Etiketimet Ora news

Etiketim: ora news

Rrethimi i Ora News/ Berisha: Ndal terrorit banditesk dhe politik ndaj...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka raguar pas sekuestrimit dhe rrethimit të tv Ora nga OFL, ndërsa i bën thirrje policisë të ndalë terrorin ndaj gazetarëve. Me...

FOTO/ Sulmi politik për sekuestrimin e televizionit Ora News, ja ç’bëjnë...

Gazetarët e televionit Ora Neës e konsideruan sulm politik vendimin e SPAK ndaj Presidentit të Yldon Media Group, Ylli Ndroqi. Për këtë arsye, gazetarët...

Ora News mbush sot plotë 13 vite që transmeton duke sjellë...

13 vjet më parë Ora News lëshoi sinjalin e parë të transmetimit. “Të parët për lajmin e fundit” u bë misioni ynë prej ditës së...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS