Ballina Etiketimet Marreveshje

Etiketim: marreveshje

Firmoset marrëveshja me kompaninë amerikane për mbikëqyrjen detare

Ministrja e Mbrojtjes ka nënshkruar sot një marrëveshje prej më shumë se 750,000 dollarësh me Lockheed Martin, një kompani amerikane globale për sigurinë dhe...

A do të ketë marrëveshje midis Ramës dhe Bashës, përgjigjet kryeministri

Kryeministri Edi Rama deklaroi në emisionin “Real Story” se është i gatshëm të bëjë marrëveshje me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në çdo...

Nënshkruhen marrëveshjet me Serbinë në Munih, reagon Kurti: Firmosën zyrtarë pa...

Kryeministri Albin Kurti ka folur rreth konferencës së Sigurisë në Munih ku ka marrë pjesë së bashku me presidentin Hashim Thaçi. Kurti thotë se marrëveshjet...

Zbardhet marrëveshja për Mini-Shengenin që Serbia ia dërgoj Shqipërisë dhe Maqedonisë...

Marrëveshja për Mini-Shengenin që Serbia ia dërgoj Shqipërisë dhe Maqedonisë për nënshkrim, është zbardhur. Para pak javësh, Prishtina publikisht thirri ‘si motrën’ Tiranën që të...

Përfundon takimi me dyer të mbyllura i LVV dhe LDK

Takimi mes krerëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe atyre të Lidhjes Demokratike të Kosovës, në përpjekje për të formuar koalicionin bashkëqeverisës ka përfunduar. Të dyja palët...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS