Ballina Etiketimet Manifestm

Etiketim: manifestm

Presidenti Meta paralajmëron: Nëse SPAK nuk funksionon, do të ketë revolucion

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ftuar qytetarët në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në një manifestim në mbrojtje të Kushtetutës dhe kundër asaj që ai e...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS