Ballina Etiketimet Lende narkotike

Etiketim: lende narkotike

Kapet me 33 pako lëndë narkotike në makinë, arrestohet i riu...

Rreth 33 pako kanabis sativa janë sekuestruar nga policia në pikën e kalimit kufitar të Qafë Botës në Sarandë. Policia ka vënë në pranga 36...

Akuzoheshin për vrasje dhe trafikim të lëndëve narkotike, arrestohen dy shqiptarë...

Pas shumë përpjekjesh, policia italiane ka arritur të arrestojë dy persona që kanë qenë të dyshuar për vrasje dhe trafikim të lëndëve narkotike. Dy...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS