Ballina Etiketimet Lekunjde

Etiketim: lekunjde

Turqia nuk gjen qetësi, tronditet nga një tjetër lëkundje e fuqishme

Turqia goditet sërish nga një tërmet tjetër i fuqishëm. Pas lëkundjeve të mëngjesit të sotëm, i cili la pas 9 viktima dhe 37 të plagosur,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS