Ballina Etiketimet Kuvendi

Etiketim: kuvendi

Kuvendi hodhi “shashkën” për ta shkarkuar, por Presidenti Meta do vijojë...

Shakarkimi me 104 vota nga kuvendi nuk përbën fundin e mandatit të Metës në presidencë. Brenda pesë ditësh parlamenti duhet tia dërgojnë të zbardhur...

Ruçi nxjerr nga seanca Ralf Gjonin, Gjoni: Të të vijë turp,...

Seanca e Kuvendit është shoqëruar me debate së fundi mes kryetarit Gramoz Ruci dhe deputetit të LSI-së, Ralf Gjoni. Ndërkohë që ky i fundit po...

Paketa “anti-shpifje”, Delegacioni i Komisionit të Venecias të dielën mbërrin në...

Me kërkesë të Kuvendit, Delegacioni i Komisionit të Venecias pritet të zbarkojë në Tiranë në datat 9-12 shkurt 2019. Qëllimi i vizitës së tyre bëhet...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS