Ballina Etiketimet Korrupsionin

Etiketim: korrupsionin

Covid-19 dhe beteja me frikȅn, konspiracionin dhe korrupsionin

Prof. Dr. Lush SUSAJ Shqipȅria e ka fituar betejȅn me Covid-19-tȅn Shqipȅria, falȅ sakrificȅs sȅ qytetarȅve tȅ sajȅ dhe masave tȅ ndȅrmarra nga ana e qeverisȅ,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS