Ballina Etiketimet Kim mehmeti

Etiketim: kim mehmeti

Më dhimbset Kosova! Loja e LDK, SHBA dhe Mitrovica

Nga Kim Mehmeti Më dhimbset Kosova kur e shoh që kryetari i LDK-së atë e mbronë nga ata që i “rrezikuan marrëdhëniet me SHBA-të” dhe...

Ra Qeveria – zhvatësit proamerikanë nuk e japin Kosovën!

Nga Kim Mehmeti “Të zgjedhurit nuk e shpërfaqin vetëm fytyrën dhe mendësinë e vet, por edhe atë të votuesve të tyre. Andaj perversiteti i djeshëm...

Nuk mund tja lëmë fatin e fëmijëve dhe të ardhmen e...

Analisti dhe publicisti i njohur ,Kim Mehmeti , vjen me një mesazh të fortë drejtuar shqiptarëve lidhur me politikën që po na udhëheq sot. Në...

Vrasja e pashpirt e pafajësisë fëmijërore vazhdon…

Nga Kim Mehmeti  Edhe sikur një maceje Perëndimore - e jo më një familjeje të tërë – t’i kishte ndodhur ky tmerr rrëqethës që shihni...

Kim Mehmeti: Të huajt habiten kur shohin politikanë të pa korruptuar...

Nga Kim Mehmeti Të huajt habiten kur shohin burrështetas shqiptar të mençur e të pa korruptuar si Kryeministri i Kosovës! “Sipas raportimeve mediatike del se Kryeministri...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS