Ballina Etiketimet KÇK

Etiketim: KÇK

Gjata rendit shkeljet e ligjit anti-KÇK: “Po i var mëlçinë ujkut...

Sekretari për çështjet ligjore në PD, Çlirim Gjata ka renditur shkeljet e ligjit anti-KÇK, i miratuar me një akt normativ. Çlirim Gjata: Shkelja e parë është...

Rama debaton në rrjetet sociale me qytetarët që që kritikojnë KÇK-në...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj komenteve që bëhen online në lidhje me KÇK-në dhe OFL-në. Rama u ka kthyer përgjigje disa komenteve duke e...

Petrit Vasili: Reformës në drejtësi i është bërë një atentat i...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili e konsideron një mostër të shtetit ligjor krijimin e njësisë anti-KÇK, duke theksuar se ajo është e ngjashme me...

Koço Kokëdhima: ‘KÇK’-ja e Ramës do të veprojë jashtë sistemit të...

Koço Kokëdhima, Kryetari i partisë ‘Zgjidhja’, së fundmi ka publikuar një postim në Facebook ku komenton hyrjen në fuqi të ligjit për ‘KÇK-në, term...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS