Ballina Etiketimet Justin trudeau

Etiketim: justin trudeau

Rama takon Tradeaun, Kanadaja konfirmon pjesëmarrjen në Konferencën e Donatorëve

Gjatë pjesmarrjes së tij në Konferencën e Sigurisë, kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim dhe me homologun kanadez, Justin Trudeau. Rama bisedoi me kryeministrin kanadez...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS