Ballina Etiketimet Jorida tabaku

Etiketim: jorida tabaku

Tabaku: Bizneset në kufijtë e mbijetesës, edhe pse nuk funksionojnë vijojnë...

Në një intervistë për TvT, ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka folur për vështirësinë e jashtëzakonshme ku gjenden bizneset shqiptare, si pasojë e...

Tabaku: Të gjitha burimet e buxhetit të shtetit, të jenë në...

Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku është shprehur se të gjitha burimet e buxhetit të shtetit duhet të jenë në dispozicion të qytetarëve shqiptarë. Në një...

Publikimi i aktit normativ, Tabaku: Plani i Ramës nuk prek lekët...

Publikimi i aktit normativ, ka shkaktuar reagimin e ish-deputetes demokrate Jorida Tabaku, e cila shprehet se plani i Ramës nuk prek lekët e oligarkëve,...

Jorida Tabaku: Shteti i varfër që nuk ndihmon bizneset, por jep...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida tabaku, në një status në facebook ka komentuar paketën e fundit financiare të qeverisë për mbështetjen e ekonomisë, duke...

Tabaku: Ja pesë arsye pse ligji i Ramës për Kalimin e...

Jorida Tabaku, ish-deputetja e PD ka bërë të ditur sot pesë arsye pse ligji për Kalimin e Pronësisë që miraton Edi Rama sot në...

Tabaku: Rama e ka të vështirë të menaxhojë kreditë e dhëna,...

Ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku ka analizuar konferencën e Donatorëve dhe arsyet përse qeveria Rama do ta ketë të vështirë të menaxhojë kreditë e dhëna,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS