Ballina Etiketimet Ish minister

Etiketim: ish minister

Ndërron jetë ish-ministri dhe ish-deputeti shkodran

Ndërron jetë ish-ministri dhe ish-deputeti për qarkun e Shkodrës, Ahmet Osja. Profesori i Shkencave Bujqësore ndërroi jetë në moshën 80-vjeçare. Ahmet Osja u lind në Shkodër më 1939. Ai ishte Profesor i...

Manjani reagon ndaj ambasadës së SHBA-së: Të ndalohet mbështetja e “Bosit”...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, deklaron se që të ndodhë mbështetja e sundimit të ligjit në Shqipëri, duhet pikësëpari që të ndalohet mbështetja ndaj...

E akuzuan se ka dërguar gazin lotësjellës në Shqipëri, Pacolli paralajmëron...

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka paralajmëruar padi ndaj ish-ambasadores së Kosovës në Itali, Alma Lamës. Përmes një shkrimi në Facebook Pacolli e...

Manjani: Rama ka dalë në foto me të fortët e Shijakut,...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i ftuar në Open tha se Edi Rama ka qenë më i rrezikuar herë të tjera. ‘Nuk e shikoj me...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS