Ballina Etiketimet Irak

Etiketim: irak

Avioni del nga pista, përfundon në rrugët e qytetit (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Irak, ku një avion pasagjerësh ka rrëshqitur nga pista në aeroport dhe më pas ka përfunduar në...

Irak/ Protesta të fuqishme, policia qëllon me armë protestuesit

Ditën e sotme, forcat irakiane të sigurisë qëlluan me armë protestuesit me qëllim për ti shpërndarë, duke plagosur disa prej tyre në kryeqytetin e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS