Ballina Etiketimet Infektivi

Etiketim: infektivi

Koronavirusi/ Rëndohet gjendja e një prej të prekurve nga Elbasani

Rëndohet gjendja shëndetësore e një nga të diagnostifikuarve me Covid-19 në Elbasan. Burrë e grua janë diagnostikuar prej disa ditësh. Mbrëmë natën gruaja është rënduar dhe...

“Bashkë do të dalim shëndoshë e mirë nga ky mision”, mesazhi...

Në një kohë kur opozita ka nisur të bëjë politikë me koronavirusin, mjekët dhe infermierët janë në krye të detyrës duke bërë punën e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS