Ballina Etiketimet Ilace

Etiketim: ilace

Studimi francez: Kombimi i dy ilaçeve të zakonshme efektive për trajtimin...

Një studim i ri i botuar nga NIH, tregon se Hydroxychloroquine është gjetur të jetë më efektiv dhe i fuqishëm sesa chloroquine in vitro...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS