Ballina Etiketimet I ftuar

Etiketim: i ftuar

Meta: Pse akuzova UDB-në dhe skenari ogurzi kundër Shqipërisë dhe Kosovës

Presidenti ka sqaruar edhe akuzat që ka bërë për ndërhyrjen e UDB-së dhe përjekjen e saj për të ndikuar në çështjen e Kosovës.  Gazetari: Ju...

“Grushti i shtetit”, Meta: Kam dyshime, që për fat të keq...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dhënë një intervistë për gazetarin Ilir Babaramo ku, ka ngritur dyshime të forta se në puçin e mazhorancës...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS