Ballina Etiketimet Grushti i shtetit

Etiketim: grushti i shtetit

Komisioni i Venecias rrëzon grushtin e shtetit

Zbardhet opinion paraprak i Venecias: Presidenti i Republikës ka vepruar sipas gërmës dhe logjikës së Kushtetutës dhe në këtë mënyrë nuk ka vend për...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS