Ballina Etiketimet Greqia

Etiketim: greqia

Tërmeti 4.5 ballë trondit Greqinë

Një tërmet me magnitudë 4.5 ballë ka goditur Greqinë sot në mesditë.Epiqendra ishte në Detin Jon në afërsi të zonës Elies.Tërmeti ra në një...

Rama: Duke nisur nga dita e nesërme, mbyllen hyrje-daljet me Greqinë

Pas pezullimit të fluturimeve me Italinë, nesër në orën 10:00 do të mbyllet kufiri me Greqinë. Të paktën kështu është shprehur kryeministri Edi Rama, i...

Ministri i Mbrojtes së Greqisë: Do ndërtojmë barriera lundruese për parandalimin...

Greqia po planifikon të vendosë një barrierë lundruese në Deti Egje, për të parandaluar mbërritjen e migrantëve dhe refugjatëve nga Turqia. Ky ka qenë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS