Ballina Etiketimet Franci Aleksi

Etiketim: Franci Aleksi

Intervistë për “Telegraf”, rekordmeni i notit Franci Aleksi: Objektivi im madhor...

Flet rekordmeni i notit Franci Aleksi: Kam 4 rekorde për pishina në 50 m dhe 4 rekorde për pishina 25 m Nga  Albert Z. ZHOLI Një...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS