Ballina Etiketimet Falenderim

Etiketim: falenderim

Presidenti Meta mesazh ish-ministrit socialist: Mbi Kushtetutën qëndron vetëm populli dhe...

Presidenti Ilir Meta ka falënderuar publikisht ish-ministrin e PS-së, Elmaz Sherifi lidhur me shqetësimin për shkeljen e Kushtetutës nga qeveria “Rama”. Nëpërmjet një statusi në...

Presidenti Meta falenderon shqiptarët për mbështetjen në lidhje me konferencën e...

Presidenti Meta në një postim në Facebook, ku falenderon të gjithë shqiptarët për mesazhet inkurajuese që i kanë dëguar në lidhje me konferencën e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS