Ballina Etiketimet Euro

Etiketim: euro

Euro pritet te këmbehet me 140 lekë brënda 2 muajve

Monedha e përbashkët ka shënuar sot një rënie të lehtë në tregun valutor por ajo pritet qe gjate muajtit Prill te kapi shifrat e...

Mbyllja e kufijve për njerëzit rrëzon lekun në tregun e këmbimit...

Monedha shqiptare u nënçmua njëkohësisht kundrejt euros dhe dollarit gjatë ditëve të fundit, ku rënia më e madhe u shënua ditën e sotme. Mbyllja...

Skandal/ FSHZH zhvillon tenderime urgjente me miliona euro për punime rrugësh...

Ditën e sotme Fondi Shqiptar i Zhvillimit (FSHZH) ka shpallut (siç shikohet në tabelën mëposhtëme) tenderime urgjente me miliona euro për punime që nuk kanë...

Rritet euro kalon mbi 128 lekë, 3 arsyet që po ndikojnë

Monedha e përbashkët ka shënuar një tjetër rritje të fortë gjatë ditës së sotme, duke u këmbyer me 128.17 lekë, me një rritje ditore...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS