Ballina Etiketimet Elez biberaj

Etiketim: elez biberaj

Frank Shkreli: Dr.Elez Biberaj kthehet në pozicionin e tij si drejtor...

Nga Frank Shkreli * Ish-Drejtor i VOA-s për Euro-Azinë* Të nderuar lexues,  lajmet e fundit nga ‘Zëri i Amerikës’, thonë se Drejtori në Detyrë i Zërit...

Elez Biberaj: 29-vjetori i rivendosjes së marrëdhënieve të SHBA me Shqipërinë

Elez Biberaj, drejtori i Zërit të Amerikës për Euro-Azinë, në një status në Facebook, ka shkruar për ceremoninë e 29-vjetorin të rivendosjes së marrëdhënieve...

Elez Bibera: Shqipëria nga vëndet më të korruptuara në Europë

Shqipëria e gjen veten në pozitën e palakmueshme të të qënit një nga vendet më të varfëra dhe më të korruptuara të Evropës. Megjithëse...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS